Bez kategorii

Otwieramy studio treningu personalnego!

_OWS0379

Drodzy Adepci,

Ważny komunikat – otwieramy studio treningu personalnego! 

z radością informujemy, że mamy dla Was niespodziankę! Już 3.08. otwieramy własne studio treningu personalnego w prestiżowej lokalizacji w samym centrum Warszawy! – Radisson Blu Sobieski Hotel (pl.Zawiszy). Studio będzie dostępne dla każdego klienta i trenera FitAdept. 

Dla kogo?

W pierwszej kolejności nasze studio zapewne przypadnie do gustu osobom aktualnie trenującym w Fabryce Formy (rondo ONZ), Calypso Adgar (Ochota), McFit (Pl. Zawiszy). Oczywiście klienci trenujący w innych częściach Warszawy są również bardzo mile widziani! Dostępność bezpłatnego parkingu, wysoki standard studia oraz bezpieczne treningi bez tłumu z pewnością wynagrodzą ewentualny dojazd.  

Dlaczego warto? 

 • Lokalizacja – studio treningu personalnego FitAdept Spaces mieści się w 4 gwiazdkowym hotelu Radisson Blu Sobieski Hotel u zbiegu największych dzielnic Warszawy: Śródmieścia, Woli, Ochoty, Mokotowa. Jest to miejsce dobrze skomunikowane (pl. Zawiszy). 
 • Wygodne parkowanie – parking podziemny dla klientów FitAdept jest do 2 godzin bezpłatny. Wejście prosto z samochodu do studia.  
 • Bezpieczeństwo – w naszym studiu nie będzie tłumów jest ono dedykowane  klientom FitAdept. Skrupulatnie przestrzegamy wytycznych sanitarnych. Na bieżąco sprawdzamy stan zapełnienia i dbamy o odpowiedni dystans. 
 • Oszczędność – studio dla klientów jest dostępne w koszcie aktualnego pakietu!
 • Nowoczesny sprzęt i najlepsi trenerzy – wyposażenie oraz jego układ w studio będziemy na bieżąco konsultować z Wami i z trenerami, aby to miejsce stało się prawdziwą kuźnią wyników treningowych! 
 • Strefa SPA możliwość skorzystania z dodatkowej oferty masaży i zabiegów pielęgnacyjnych

W trakcie Pandemii długo myśleliśmy o tym w jaki sposób zapewnić naszym klientom jak najlepszą opiekę na wielu poziomach. Dlatego powstała oferta treningów online ciesząca się sporym zainteresowaniem klientów w Polsce i za granicą oraz telewizja fitness. Decyzja o własnym studiu to duże wyzwanie. Postanowiliśmy jednak, że na tak dynamicznie zmieniającym się rynku chcemy oferować rozwiązania w stu procentach zgodne z naszymi standardami i filozofią.  

Mamy nadzieję, że polubicie to miejsce i zaczniemy pisać w nim nową historię kolejnych przemian i metamorfoz. Liczymy na Wasze wsparcie oraz sugestie!

W razie jakichkolwiek pytań lub uwag jesteśmy do usług na – bok@fitadept.com

Stay Fit! 

Zespół FitAdept  

PYTANIA & ODPOWIEDZI

 • Czy w związku z otwarciem nowego studia muszę zmienić siłownię? 

Jeśli aktualnie trenujesz, w którejś z tych lokalizacji – Fabryka Formy (rondo ONZ), Calypso Adgar (Ochota), McFit (Pl. Zawiszy) prosimy o umawianie najbliższych treningów w naszym studio. Jest to podyktowane, faktem, że siłownie sieciowe aktualnie przechodzą wiele różnych zmian a dodatkowo w okresie tak dynamicznym jak pandemia nie gwarantują dostatecznej elastyczności. Brak przewidywalności negatywnie odbija się na warunkach i komforcie pracy trenerów personalnych oraz Klientów. 

 • Czy muszę kupować karnet?

Nie – wejście dla aktywnych klientów FitAdept z pakietem treningów personalnych jest bezpłatne.

 • Czy muszę się umawiać wcześniej na trening personalny? 

W trosce o bezpieczeństwo Klientów oraz personelu FitAdept, każdy trening personalny odbywający się na siłowni musi być wcześniej umówiony z trenerem. Najpóźniej dzień przed.

 • Czy muszę mieć maseczkę podczas treningu?

Noszenie maseczki w trakcie treningu nie jest obowiązkowe. Zalecamy natomiast zakrywanie nosa i ust podczas przemieszczania się w klubie oraz ogólnodostępnych częściach hotelu.

 • Czy na siłowni będzie pomiar temperatury?

Nie ma takich wytycznych w stosunku do studiów fitness, ale w naszym lokalu będą  dostępne termometry. Pomiar jednak nie jest obowiązkowy. 

 • Czy mogę korzystać z całego obiektu? Szatnia, łazienki, sauny?

Ze względu na Covid-19 z użytku czasowo wyłączamy:

 1. sauny
 2. strefę wypoczynku – oraz spożywanie posiłków na siłowni
 • Jak mam się przygotować do treningu?

Przed wizytą na siłowni, pamiętaj:

 1. zabierz zmienne obuwie oraz ręcznik, który powinieneś kłaść na sprzęt i maty, na których ćwiczysz podczas treningu
 2. Stosuj się do wszystkich wytycznych co do zachowania dystansu i obowiązkowej dezynfekcji sprzętu po każdym użyciu
 3. Zalecamy również przynoszenie i używanie własnych mat i drobnego sprzętu do ćwiczeń, takiego jak, na przykład: paski, kostki do jogi czy taśmy oporowe.

W trosce o zdrowie swoje i innych Klientów bezwzględnie zrezygnuj z treningu w przypadku:

 1. jakichkolwiek objawów przeziębienia lub grypy
 2. jeśli jesteś objęty kwarantanną lub izolacją
 3. w wypadku, kiedy w ciągu ostatnich 14 dni miałeś kontakt z osobą podejrzana o zakażenie, zakażoną lub chorą na COVID-19.
 • Jakie środki ostrożności będą obowiązywały jakie odstępy powinienem/am zachowywać na siłowni?

Naszym głównym celem jest zdrowie, dobre samopoczucie oraz bezpieczeństwo wszystkich naszych Klientów i Trenerów. W związku z tym podjęliśmy wiele działań, aby zapewnić Klubowiczom komfortowy i pozbawiony zagrożeń trening.

 1. Obowiązują limity osób: 1 osoba na 7 mkw.
 2. Konieczne jest zachowanie 2 m odległości pomiędzy osobami przebywającymi w klubie,

3.Obowiązkowe jest używanie przez Klientów ręczników, dezynfekcja rąk przed i po wyjściu z klubu oraz dezynfekcja sprzętu i szafek po każdym użyciu,

 1. Zapewniamy zwiększoną ilość środków do dezynfekcji,
 2. Zwiększyliśmy również częstotliwość serwisu sprzątającego, który będzie regularnie sprzątał i odkażał klub, w tym szczególności powierzchnie kontaktowe – klamki, drzwi i toalety,
 3. Trenerzy FitAdept są zaopatrzeni w maseczki, przyłbice oraz środki do dezynfekcji sprzętu podczas wspólnego treningu
 • Nie jestem umówiony/a na trening a chcę skorzystać z siłowni

W przypadku zbyt dużej ilości osób na siłowni w związku z ochroną przed zachorowaniem na COVID‑19 pierwszeństwo wejścia na siłownie mają klienci wcześniej umówieni na wyznaczoną godzinę na trening personalny.

 

Udostępnij:

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola wymagane, oznaczone są *