metamorfoza w 2 miesiące
MetamorfozyMotywacja

Metamorfoza w 2 miesiące – zobacz efekty Magdy!

Jakie efekty można uzyskać po 2 miesiącach współpracy z FitAdept? Zobacz metamorfozę Magdy, podopiecznej Wojtka – świetną przemianę sylwetki. Motywujący wpis dla wszystkich, którzy jeszcze zastanawiają się nad podjęciem aktywności fizycznej.

Proces współpracy z trenerem FitAdept to autorska metoda marki, która opiera się na stałym kontakcie podopiecznego z trenerem. Łączy w sobie motywację, kontrolę efektów i wsparcie żywnościowe z treningami dostosowanymi indywidualnie do konkretnej osoby.

Trener FitAdept to nie tylko doświadczony specjalista w zakresie treningu – jego wsparcie nie ogranicza się jedynie do spotkań na siłowni. Podopieczny może liczyć przede wszystkim na pełną motywację oraz pomoc w zakresie żywienia: może wysyłać każdy posiłek (zdjęcie) do trenera, by ten ocenił, czy jest od odpowiedni. Trener na bieżąco mierzy postępy podopiecznego, dokonuje pomiarów obwodów w ustalonym czasie (np. co tydzień lub co 2 tygodnie) – dzięki temu może dostosowywać program treningowy i dietę w celu uzyskania, jak najlepszych efektów całego procesu.

Magda

Czy to działa? 

Najlepszym dowodem są efekty podopiecznych. Magda, która wspólpracuje z Wojtkiem od 2 miesięcy zrzuciła już 6 kg i 10 cm w obwodzie pasa, 4 cm w biodrach i 4 cm w udach. Jej sylwetka jest teraz bardziej wysportowana.

750x200_ikony

Zmiany po 2 miesiącach:

  • Waga 68,2 kg -> 62,3 kg
  • Brzuch 87 cm -> 77 cm
  • Biodra 98 cm -> 94 cm
  • Udo 60 cm -> 56 cm

Prócz zmian sylwetkowych ważny jest także progres treningowy.

Magda robi już pełne przysiady ze sztangą ponad 32 kg, martwy ciąg podobnie, wyciskanie sztangi leżąc ponad 25 kg.

W podciąganiu na drążku zrobiliśmy krok na przód – Magda podciąga się z masą ciała, z pomocą gumy 🙂
Z takich ciekawszych ćwiczeń Magda robi też pompki, na razie na podwyższeniu, ale już niedługo przejdziemy do normalnych – opowiada trener Wojtek 

MagdaWojtek

 

Chcesz z nami ćwiczyć? Wybierz trenera i najlepszą lokalizację dla siebie > kliknij TUTAJ


750x200_zacznij_treningi (2)

 

Udostępnij:

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola wymagane, oznaczone są *