Bez kategorii

Informacja dotycząca koronawirusa

4464807-koronawirus-657-323

Drodzy Klienci FitAdept,

Obserwując aktualną sytuację związaną z koronawirusem, pragniemy poinformować, że podjęliśmy działania, by zapewnić Wam jak i Trenerom bezpieczeństwo treningu i jednocześnie wesprzeć wszystkich podopiecznych w możliwości bezproblemowego realizowania swoich celów treningowych.

W aktualnej sytuacji zalecamy przede wszystkim przestrzeganie ogólnodostępnych zaleceń WHO, Państwowej Inspekcji Sanitarnej i Ministerstwa Zdrowia – https://www.gov.pl/web/koronawirus/porady
Nasi trenerzy zostali poinstruowani oraz przeszkoleni w zakresie powyższych wytycznych a podczas treningów zostaną wprowadzone dodatkowe środki ostrożności.

W przypadku ograniczenia możliwości trenowania na siłowniach, wprowadziliśmy odpowiednie rozwiązania technologiczne aby treningi mogły być realizowane na żywo, online, bez wychodzenia z domu. Trenerzy w takiej sytuacji dostosują plany treningowe do warunków, w których będą odbywać się ćwiczenia a dietetycy będą także dostępni online na czacie w aplikacji FitAdept, tak aby mogli Państwo realizować swoje cele również w tym trudnym czasie.

Stay Fit!
Zarząd FitAdept
Udostępnij:

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola wymagane, oznaczone są *