FitAdept Challenge

Z FITADEPT SCHUDŁAM 7,4 KG, A TRENING Z TRENEREM TO FRAJDA!

_MG_5395blog

Kasia jest mamą trójki dzieci i redaktorką portalu Polki.pl. Jest bardzo zabieganą kobietą. Wzięła udział w programie FitAdept, gdyż miała na celu zrzucenie tkanki tłuszczowej, wzmocnienie mięśni oraz ogólną poprawę samopoczucia. Czy w ciągu tego czasu udało się jej osiągnąć zamierzone cele?

_MG_5393s

Zdecydowanie tak!

Kasia była pod opieką trenera Karola. 3 razy w tygodniu spotykali się na siłowni, gdzie Karol miał dla Kasi ułożony program treningowy. Odpowiednio dobrane ćwiczenia były dostosowane do założonego celu i kondycji Kasi. Dodatkowo nad dietą czuwała nasza dietetyk Martyna – na podstawie przesyłanych przez Kasię zdjęć na czacie, dawała wskazówki jak komponować posiłki.

_MG_5395

W międzyczasie Kasia zachorowała na anginę i na miesiąc musieliśmy wstrzymać treningi – w tym czasie Kasia była pod stałą opieką dietetyczki.

Takie spersonalizowane podejście pozwoliło nam na osiągnięcie świetnych efektów: -7,4 kg, -15 cm w pasie i co równie ważne, zmobilizowaliśmy Kasię do utrzymania aktywności fizycznej i będziemy nadal razem współpracować! 🙂

Przejdź metamorfozę razem z nami! Możesz łatwo zapisać się na treningi z FitAdept tutaj.


Zobaczw video, jak Kasi współpracowało się z FitAdept:

Udostępnij:

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola wymagane, oznaczone są *