Projekt FitAdept Challenge START!

Metamorfoza w 12 tygodni:
zobacz, jak sobie radzą uczestnicy - dołącz do wyzwania!

Julita Skonieczna

Cel: chcę ukształtować ciało

Jan Ołpiński

Cel: chcę schudnąć

Louisa Sołowiej

Cel: wyzwanie

FitAdept Challenge

Projekt FitAdept Challenge start! Wybraliśmy 3 uczestników, którzy przez 12 tygodni przejdą z nami metamorfozę. Będą pod czujną opieką trenera personalnego, zmienią swoje nawyki żywieniowe i zawalczą o nową, zdrowszą wersję siebie! 

Na czym polega projekt?

21 października, na naszym fanpage’u, ogłosiliśmy konkurs na udział w projekcie „FitAdept Challenge – Metamorfoza w 12 tygodni”. Konkurs został przeprowadzony w trzech kategoriach: „Chcę  ukształtować sylwetkę”, „Chcę schudnąć”, „Jestem wyzwaniem”. Uczestnicy poprzez formularz mogli dodać swoje zgłoszenie, zdjęcia i video. Zebraliśmy ponad 200 zgłoszeń!

 

FitAdept Challenge w 12 tygodni

Wybraliśmy 3 uczestników projektu. Julita Skonieczna w kategorii „Chcę ukształtować sylwetkę”, Jan Ołpiński w kategorii „Chcę schudnąć” i Louisa Sołowiej „Jestem wyzwaniem”.

julita

 

janek

 

louisa

 

Każdy z uczestników, przez 12 tygodni, będzie ćwiczył 3 razy w tygodni z trenerem personalnym, otrzyma profesjonalną poradę żywieniową, wsparcie trenera. Zapewniamy również wsparcie psychologiczne oraz dietetyczne.

Pomożemy trzem osobom zmienić swój styl życia na zdrowszy, zmienić ich nawyki żywieniowe i osiągnąć wymarzony cel. 12-tygodniowy program zaczynamy 26.11.2016.

Każdy z uczestników będzie relacjonował swoją metamorfozę na grupie wsparcia – będziecie mogli obserwować, co jedzą, jak ćwiczą i jak zmienia się ich sylwetka.

 

 

 

Udostępnij: